KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17388270
nr 1738 8270
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Själv", Daterad 1987, oramat löst blad, bladets mått: 39x26,5
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:31:28
9/11 06:28:38
100 kr
10/11 18:04:13